PRODUKTY JANPOL PRODUKTY SZPITALNE

Poprawa konkurencyjności spółki Janpol poprzez zakup i wdrożenie w procesie produkcyjnym nowoczesnych maszyn powlekających trykotem materace i poduszki
"Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne potrzeby"


Fabryka Materacy JANPOL Sp. Z o.o.
"Poprawa konkurencyjności spółki Janpol poprzez zakup i wdrożenie w procesie produkcyjnym nowoczesnych maszyn powlekających trykotem materace i poduszki"
Wartość projektu: 258 300 PLN
Wartość dofinansowania: 99 981 PLN

Realizacja projektu polega na zakupie i wdrożeniu nowoczesnych maszyn powlekających trykotem poduszki i materace. Wykorzystanie ściśle wyspecjalizowanych urządzeń do powlekania materacy i poduszek w trykot znacznie usprawni proces produkcji, zwiększy się wydajność produkcji. Wdrożenie maszyn jednocześnie pozwoli na zwiększenie jakości produktu poprzez jego zgrzanie na końcach i wyeliminuje wykorzystywanie klejów w procesie produkcji.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.

Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.silesia-region.pl
 
 
Zapytanie ofertowe  (Request for quotation)