PRODUKTY JANPOL PRODUKTY SZPITALNE

Baza wiedzy


Artykuły

Telewizor w pokoju hotelowym – sposób na dobry sen?

 
W czasie podróży hotel zastępuje gościom ich własne cztery kąty. Jednak zwyczaje dotyczące korzystania z telewizora mogą być różne w domu i poza nim. 

 
Sposób na relaks i odprężenie
 
Fabryka Materacy JANPOL - Telewizor w pokoju hotelowymOglądanie telewizji to świetna forma rozrywki, zarówno dla gości biznesowych, zmęczonych po całym dniu pracy, jak i dla osób, których pobyt na charakter turystyczny. Dobry film czy program rozrywkowy to znakomity pomył na wieczór. Tylko nieliczni podczas wyjazdów odcinają się od wiadomości o aktualnych wydarzeniach na świecie. Dzisiaj można śledzić je na ekranach smartfonów, jednak znaczna część ludzi jest przyzwyczajona do oglądania serwisów informacyjnych w telewizji.
 
Tak czy nie?
 
Wiele źródeł, powołując się na argumenty dotyczące zdrowia, rekomenduje usunięcie telewizora z sypialni. Wytwarza on pole elektromagnetyczne, które nie jest obojętne dla funkcjonowania organizmu człowieka. Jednak obecność tego urządzenia w pokoju hotelowym, a więc w pomieszczeniu, w którym śpią goście, jest dzisiaj standardem. Przedmiotem rozważań pozostaje, jakimi kryteriami kierować się przy jego wyborze. 

 
Design i względy praktyczne
 
Nie da się ukryć, że obecnie, przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii, można stworzyć sprzęt, który zachwyci gości od pierwszego wejrzenia. Wykorzystane w procesie produkcji materiały, wykonanie, dbałość o detale, estetyczne wykończenie – to wszystko ma znaczenie, ponieważ telewizor jest ważnym elementem wnętrza i może być znakomitą ozdobą pokoju hotelowego. 
 
Fabryka Materacy JANPOL - Telewizor w pokoju hotelowym
Ważne jest dopasowanie telewizora do typu i standardu pomieszczenia. Urządzenie, któresprawdzi się w eleganckim apartamencie, niekoniecznie będzie odpowiednie do małego, skromnie wyposażonego pokoju. W trosce o komfort oglądania, dobrze jest sprawdzić, jaka odległość będzie dzieliła widza od ekranu. Standardem, jeśli chodzi o jakość obrazu, jest rozdzielczość Full HD. Warto również zwrócić uwagę na kwestię poboru energii i wybrać rozwiązanie optymalne pod tym względem. 

 
Zaspokojenie oczekiwań gości
 
Inwestycja w produkty dobrej jakości ma przynajmniej dwie zalety. Pierwszą z nich jest satysfakcja klientów, a to jest przecież kluczowe w branży hotelarskiej. Nie bez znaczenia są też względy ekonomiczne. Wysokiej klasy telewizory renomowanych marek cechują się dłuższą żywotnością. Przemyślana strategia wyposażenia obiektu w sprzęt audiowizualny z pewnością się opłaci.
 
 
Fabryka Materacy JANPOL - Skontaktuj się z nami