PRODUKTY JANPOL PRODUKTY SZPITALNE

Baza wiedzy


Artykuły

Spa: Relaksujące masaże

Fabryka Materacy JANPOL_Spa - Relaksujące masaże
Masaż jest zabiegiem fizjoterapeutycznym, który ma na celu nie tylko leczenie, lecz także zapobieganie wielu chorobom. Może być również integralną częścią odnowy biologicznej i właśnie taką funkcję pełni w hotelowej strefie spa.  


 
Moc korzyści – nie dla każdego
 
Podczas masażu różne partie ciała poddawane są rozcieraniu, ugniataniu i naciskaniu. Bardzo ważna jest precyzja masażysty czyli ściśle określone ruchy, wykonywane we właściwym tempie i z odpowiednią siłą. W zależności od zastosowanych technik, celem może być działanie relaksujące lub wręcz przeciwnie – pobudzające. Dobroczynne właściwości masażu znane są od tysiącleci, warto jednak pamiętać o przeciwwskazaniach. Zadaniem wykwalifikowanego personelu jest przeprowadzenie dokładnego wywiadu z gościem, a w razie zaistnienia takiej konieczności – odmowa wykonania zabiegu.  

 
Komponenty dobrego snu

Fabryka Materacy JANPOL_Spa - Relaksujące masaże
Każdy masaż ma określone zadanie. Kluczem do jego realizacji jest wiedza, doświadczenie i zaangażowanie masażysty. Goście z pewnością odpowiedzą dużym zainteresowaniem na ofertę, która zapewni błogi nastrój i ułatwi zapadnięcie w głęboki sen. Oprócz pracy ludzkich dłoni istotną rolę odgrywają elementy dodatkowe. 
Masaż aromaterapeutyczny z olejkami eterycznymi to bardzo przyjemny sposób na relaks. Zastosowanie wybranych kompozycji wyciągów z ziół, kwiatów i owoców przynosi wyciszenie oraz ukojenie. Masaż gorącymi kamieniami działa odprężająco, redukuje napięcie i bóle mięśni, korzystnie wpływa na układ limfatyczny i krwionośny. 

 
Fabryka Materacy JANPOL - ręczniki bawełnianeNiezbędne akcesoria
 
W trosce o komfort gościa warto zwrócić uwagę na jakość akcesoriów wykorzystywanych w strefie spa. Fabryka Materacy JANPOL rekomenduje ręczniki wykonane z bawełny (100%), o gramaturze 550g/m2, w kolorze klasycznej bieli. Doskonale chłoną one wodę i cechują się dużą wytrzymałością mechaniczną – obszyte są podwójnym szwem z czterech stron. Co ważne, mogą być suszone w suszarkach bębnowych.
 
Przyjemne doznania podczas masażu sprawią, że gość z przyjemnością będzie wspominał pobyt w hotelu i z chęcią zarekomenduje dane miejsce innym.

 
Fabryka Materacy JANPOL - Skontaktuj się z nami