PRODUKTY JANPOL PRODUKTY SZPITALNE

Baza wiedzy


Artykuły

Dostawki – sposób na dodatkowych gości


Niezależnie od tego, jak dobrze zaplanowaliśmy liczbę i wielkość pokoi w hotelu, od czasu do czasu musimy zmienić konfigurację noclegów. Elastyczność może okazać się niezbędna, jeśli chcemy zdobyć klienta.

Co zrobić w momencie, kiedy mamy szansę na dużą rezerwację, ale brakuje nam pojedynczych miejsc lub naszymi klientami są rodziny z dziećmi, które zamiast trzyosobowego pokoju chcą zarezerwować pokój dwuosobowy z mniejszym łóżkiem?

Z myślą o takich sytuacjach powstały dostawki. Pełnią one funkcję dodatkowego łóżka, które bez trudu można przemieszczać z pokoju do pokoju. Umożliwiają to nóżki wyposażone w kółka. Co więcej, dostawki firmy Janpol są składane, co pozwala na ich łatwe przechowywanie, kiedy nie są w użyciu.  Dostawka Alex składa się na dwie symetryczne części, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca. Dostawka Trimax jest z kolei zaprojektowana w taki sposób, że po złożeniu może służyć jako pufa – dodatkowe siedzisko w pokoju. Integralnym elementem dostawek są materace, w tym wypadku piankowe.
Są one dostosowane do stelaży tak, aby nie stanowiły problemu podczas składania.

Przykładem bardziej kompleksowego rozwiązania problemu dostawek jest łóżko Olaf. Główna część konstrukcji, wykorzystywana na co dzień, tworzy z przyłączanym elementem jedną powierzchnię. Aby przerwa między dwoma złączonymi materacami nie była odczuwalna, można zastosować materac posłaniowy. Podobne  rozwiązanie oferują łóżka Mars, Orion i Saturn, które standardowo są autonomiczne, jednak na życzenie klienta można je łączyć. Za niewielką dopłatą dostępne są haczyki, które stabilizują konstrukcję.

Jak widać, możliwości jest kilka. Warto uwzględnić je już na etapie planowania wyposażenia hotelu. Dzięki temu będziemy w stanie wybrać optymalne rozwiązanie. Należy pamiętać o dodatkowej przestrzeni, która jest potrzebna przy korzystaniu z dostawki. Standardem w przypadku dostawek jest także niższa cena za nocleg.

 
Fabryka Materacy JANPOL - Skontaktuj się z nami