PRODUKTY JANPOL PRODUKTY SZPITALNE

Baza wiedzy


Artykuły

Proste rozwiązania kluczem do sukcesu

 
Fabryka Materacy JANPOL - Proste rozwiązania kluczem do sukcesu
„Życie jest naprawdę proste, lecz upieramy się by je komplikować”
– te słowa Konfucjusza są aktualne również dziś i można je odnieść do wielu dziedzin życia. 
 
Pomysły na wagę złota
 
W każdej branży kluczem do sukcesu jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom klienta. Goście hotelowi doceniają proste, funkcjonalne rozwiązania, dzięki którym pobyt w obiekcie mija spokojnie i przyjemnie. Chętnie też dzielą się swoimi doświadczeniami w Internecie, opisując udogodnienia i ciekawe koncepcje, z którymi się spotkali. Jednym z przykładów może być przemyślany sposób informowania o „zajętości” pokoju. Znajdująca się na zewnątrz zapalona dioda, w zależności od koloru, informuje personel o tym czy gość jest w środku czy pokój jest pusty. Dodatkowe przyciski pozwalają gościowi zasygnalizować potrzebę sprzątania albo wręcz przeciwnie, oznajmić: „nie przeszkadzać”. Po podróży turyści są zmuszeni naładować telefony, laptopy i inne sprzęty elektroniczne. Dobrze jest, kiedy mogą to zrobić przy pomocy znajdującej się w pokoju listwy zasilającej, do której można podpiąć kilka ładowarek. Mile widziane jest również żelazko i deska do prasowania w każdym pokoju, szczególnie w obiektach nastawionych na gości biznesowych. Osoby, które będą uczestniczyć w ważnych spotkaniach i konferencjach zazwyczaj chcą wyglądać wyjątkowo elegancko i schludnie. 

 
Prostota i funkcjonalność
 
Dla gościa ważne jest, aby już sam proces rezerwacji i zakwaterowania przebiegał łatwo i bez zbędnych komplikacji. Tak samo bezproblemowa w obsłudze powinna być strona internetowa hotelu. Warto postawić na prostotę i funkcjonalność. Wykorzystanie ergonomicznych rozwiązań w obiekcie wpływa na dobre wykorzystanie czasu i zwiększa efektywność personelu, z korzyścią dla samych pracowników, właściciela, a przede wszystkim gości. 

Dobrym rozwiązaniem jest wybór elementów wyposażenia wnętrz, które można wykorzystaćFabryka Materacy JANPOL - Łóżko Mars wielokierunkowo. Łóżko MARS może stanowić odrębne łóżko, ale może też stanowić bazę łóżka kontynentalnego o podwyższonym standardzie, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości wkładu typu bonnell. MARS doskonale sprawdzi się zwłaszcza w obiektach kolonijnych, pensjonatach, domkach letniskowych i kwaterach agroturystycznych. Pikowany pokrowiec oprócz względów estetycznych zapewnia dużą trwałość i żywotność produktu.
 
Nie bez powodu moda na minimalizm nie przemija, a świadomość, że więcej nie znaczy lepiej, jest coraz bardziej powszechna. Zagwarantowanie gościom komfortowego pobytu wymaga przede wszystkim właściwego zidentyfikowania ich potrzeb.  
 
 
Fabryka Materacy JANPOL - Skontaktuj się z nami